Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny

WYSTAWA „CHCIELI BYĆ SOBĄ” – 40. ROCZNICA WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO W POLSCE

12 stycznia, 2022
WYSTAWA „CHCIELI BYĆ SOBĄ” – 40. ROCZNICA WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO W POLSCE

20.12.2022 r. w Siedzibie Muzeum Okręgowego w Tarnowie, Rynek 3, została otwarta wystawa „Chcieli być sobą” – 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce...

Więcej informacji pod linkami: Facebook.com oraz muzeum.tarnow.pl

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.