Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO RADY MIEJSKIEJ W CIĘŻKOWICACH

13 listopada, 2020

W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Rady Miejskiej w Ciężkowicach , Wojewoda Małopolski Zarządzeniem nr 737/20 z dnia 10 listopada 2020 roku zarządził, na dzień 17 stycznia 2021 roku, wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 10, obejmującym obszar sołectw Kąśna Górna i Kipszna.

Terminy wykonania czynności przewidzianych w Kodeksie wyborczym, określa kalendarz wyborczy stanowiący załącznik do ww. zarządzenia.

Wszystkie informacje dotyczące ww. wyborów są na bieżąco publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Ciężkowice

oraz na stronie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Tarnowie.

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.