Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

17 maja, 2022
Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

„Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej”

Żołnierz dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej od pierwszego dnia służby będzie zarabiał  4560 zł miesięcznie. Po 28 dniowym szkoleniu zakończonym przysięgą, rozpocznie szkolenie specjalistyczne trwające do 11 miesięcy. W tym czasie będzie miał wybór – nie musi być skoszarowany. Żołnierz DZSW będzie miał pierwszeństwo w naborze do zawodowej służby wojskowej oraz do zatrudnienia w administracji publicznej, po spełnieniu wymogów dla danego stanowiska. Dobrowolną zasadniczą służbę wojskową można przerwać w dowolnym momencie.

Zrób „Pierwszy krok” i zarejestruj się na Resortowym Portalu Rekrutacyjnym zostanzolnierzem.pl

Więcej informacji można uzyskać w:

Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tarnowie

ul. Dąbrowskiego 11, 33 – 100 Tarnów

tel. 261 138 650

ZAPRASZAMY !!!

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.