Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Wręczenie nagród w konkursie Eko Ciężkowice

02 grudnia, 2022
Wręczenie nagród w konkursie Eko Ciężkowice

Dnia 2 grudnia 2022 roku w Urzędzie Gminy Ciężkowice odbyło się oficjalne wręczenie nagród przyznanych w konkursie plastycznym pn. „Eko Ciężkowice” organizowanym przez Gminę.

Konkurs dotyczył segregacji śmieci znajdujących się na terenie Gminy Ciężkowice, możliwości ich ponownego przetwarzania oraz wpływu odpadów na otaczające nas środowisko.

Do konkursu plastycznego swoje prace licznie zgłosiły dzieci publicznych szkół. Decyzją Komisji wyróżniono 14 prac, które zostaną umieszczone w specjalnym kalendarzu. Burmistrz Gminy Ciężkowice Stanisław Kuropatwa, w imieniu Komisji, wyróżnił autorów pamiątkowymi dyplomami, a także złożył na ich ręce oficjalne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie.

Konkurs stanowi część projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 pn. „Porządkowanie gospodarki odpadowej na terenie gminy Ciężkowice poprzez budowę stacjonarnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych – RPMP.05.02.02-0168/18”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom otrzymanych wyróżnień.

 
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).