Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

STRAŻMAGEDON – biegamy i pomagamy

13 czerwca, 2022

Projekt ten realizowany jest ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach 5 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Jego celem jest nie tylko promocja aktywności fizycznej, integracja mieszkańców poszczególnych miejscowości i regionu, wsparcie działalności strażackiej, ale przede wszystkim propagowanie działalności charytatywnej.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich, nie tylko strażaków. Oprócz biegu, w dwóch kategoriach, dla osób indywidualnych i drużyn przewidziano wiele innych atrakcji.

Dołączam plakat, który można wydrukować, rozwiesić na terenie Państwa gmin oraz link do wszelkich informacji na temat wydarzenia oraz telefon kontaktowy do organizatora.

 

 

  • Link do filmu:

https://fb.watch/djxzvzWPcy/

 

 

  • Link do regulaminu:

https://drive.google.com/.../1rf6w0hDM3GuHuUhxpwa.../view...

 

  • Link do map:

Kat.12-16 lat

https://drive.google.com/.../1SLbn0isFP1vvdUzQ.../view...

Kat. indywidualna i drużynowa

https://drive.google.com/.../1DGmD6lHt9XVGJ90664L.../view...

Organizator:
OSP Górka
tel. 662 536 145

 
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).