Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Spotkanie opłatkowe Dziennego Domu Senior+ w Ostruszy

31 stycznia, 2023
Spotkanie opłatkowe Dziennego Domu Senior+ w Ostruszy

W piątek 27 stycznia 2023 roku odbyło się spotkanie opłatkowe Dziennego Domu Senior+ w Ostruszy. Wśród zaproszonych Gości pojawili się Burmistrz Gminy Ciężkowice Stanisław Kuropatwa, Skarbnik Gminy Ciężkowice Dorota Popiela, Radny Rady Miejskiej w Ciężkowicach Roman Urbaś, Dyrektor Administracji Samorządowej Placówek Oświatowych Anna Zagała, główna księgowa ASPO Patrycja Kotowicz-Cieśla, Koło Gospodyń Wiejskich w Bruśniku, Klub Seniora z Siekierczyny, Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich z Ciężkowic, Koło Gospodyń Wiejskich w Ostruszy oraz cudowni Seniorzy wraz z pracownikami Dziennego Domu.

Spotkanie poprowadziła Kierownik Dziennego Domu Kinga Świderska, która po serdecznym powitaniu Gości, złożyła także wszystkim obecnym życzenia z okazji Nowego Roku.  W niezmiernie miłej atmosferze, uczestnicy mieli możliwość włączenia się we wspólny śpiew kolęd i rozmowy. Była to doskonała okazja do wzajemnej integracji, a także zachęcenia do udziału w prowadzonych w Dziennym Domu zajęciach. Wierzymy, że tak ciepłe i przepełnione empatią spotkania Seniorów staną się niejako wizytówką nowo otwartego obiektu.
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).