Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Spotkania informacyjne (konsultacyjne) dla beneficjentów w Gminach z obszaru Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała

04 grudnia, 2023

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała informuje o organizowanych spotkaniach informacyjnych (konsultacyjne) dla beneficjentów w poszczególnych Gminach. Podczas spotkań przedstawione zostaną m.in. warunki naboru, kryteria wyboru operacji, kwalifikowalność wydatków oraz prowadzone będą konsultacje na temat prawidłowego przygotowania, realizacji i rozliczania wniosków o przyznanie pomocy.

Spotkania odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

Harmonogram spotkań informacyjnych (konsultacyjnych) dla beneficjentów
w Gminach z obszaru Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny Relaks w Łowczówku

Łowczówek 63

33-171 Łowczówek

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkania.

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.