Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Raport z ankiety dotyczącej konsultacji społecznych

01 maja, 2020

Jesienią ubiegłego roku na stronie internetowej Ciężkowic przeprowadziliśmy pierwsze z serii badań opinii dotyczące wdrażanych obecnie przez Gminę Ciężkowice projektów rozwojowych. Naszą intencją było z jednej strony zobaczenie jak dziś gmina i jej działania postrzegane są przez mieszkańców, po wtóre chcieliśmy się dowiedzieć jak lepiej informować mieszkańców o podejmowanych przez nas działaniach, a także jak włączać mieszkańców i przedsiębiorców w rozmowę o rozwoju gminy oraz przygotować nas wszystkich do momentu uruchomienia tych projektów, które dziś są w fazie realizacji.

Poniżej prezentujemy raport podsumowujący wyniki przeprowadzonej ankiety.

Link do raportu z przeprowadzonej ankiety znajduje się -> TUTAJ
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).