Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Podpisanie umowy na system monitoringowy w Parku Zdrojowym

25 lutego, 2021

22 lutego w budynku Urzędu Gminy Ciężkowice miało miejsce podpisanie umowy
z Panem Tomaszem Gawron, prowadzącym działalność pod nazwą: TEL-COM Tomasz Gawron z siedzibą: ul. Mickiewicza 21, 42-700 Lubliniec na zadanie pn. „Wykonanie systemów monitoringu wizyjnego oraz zliczania klientów i identyfikacji tablic rejestracyjnych w Parku Zdrojowym w Ciężkowicach”.

Koszt inwestycji to 138 890,00 zł. Zadanie jest współfinansowane ze środków w ramach  11 Osi Priorytetowej Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działania 11.2 Odnowa obszarów wiejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.