Czwartek, 2 lipca 2020r. | Imieniny: Jagody, Urbana, Marii
Pokaż menu

Ogłoszenia: Zbiórka folii roniczych

27 maja, 2020

Urząd Gminy Ciężkowice otrzymał dotację z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

W ramach programu rolnicy mogą nieodpłatnie przekazać folię rolniczą, siatkę i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach oraz opakowania typu Big Bag po wcześniejszym kontakcie z Urzędem Gminy Ciężkowice pod nr tel. 14 62 85 830.

 Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).