Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Ogłoszenia: Projekt „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych”

23 czerwca, 2021

Gmina Ciężkowice zrealizowała projekt w ramach programu grantowego pn.: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” Grant 1 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś 10 Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne, poprzez zakup przez organy prowadzące sprzętu umożliwiającego zdalne nauczanie, w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.

Celem projektu jest wsparcie realizacji zajęć dydaktycznych w 8 szkołach podstawowych z terenu Gminy Cieżkowice poprzez zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalne nauczanie, w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.

Całkowita wartość projektu wynosi 74 999,99 zł, pozyskane środki w 100 % pokryły koszty zakupu laptopów.

W ramach zadania zakupiono 29 przenośnych urządzeń ASUS P1440F wyposażonych w system operacyjny, pakiet Office oraz program antywirusowy. Uroczyste przekazanie sprzętu miało miejsce 17 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej w Cieżkowicach.

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.