Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Ogłoszenia: MIR: Od 5 maja biura MIR otwarte dla rolników

11 maja, 2020

Zarząd Małopolskiej Izby Rolniczej podjął decyzję o otwarciu od dnia 5 maja 2020 r biur dla rolników oczekujących pomocy przy wypełnianiu wniosków obszarowych, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa dla ochrony zdrowia i życia rolników oraz pracowników.

Rolników, którzy zechcą skorzystać z tej formy pomocy, prosimy o pozostawienie dokumentów źródłowych, w wyznaczonych miejscach w biurach izby, w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem oraz z danymi do kontaktu (adres, telefon i e-mail).

Pracownicy izby skontaktują się z rolnikiem telefonicznie lub mailowo w celu wyjaśnienia dalszej procedury wypełniania wniosków.
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).