Niedziela, 25 października 2020r. | Imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego
Pokaż menu

Ogłoszenia: LGD: Zaproszenie na bezpłatne warsztaty turystyczne

17 września, 2020

Stowarzyszenie Ekologicznego Transportu Autokarowego pragnie zaprosić przedstawicieli małopolskiej branży turystycznej na bezpłatne warsztaty-spotkania z krajowymi organizatorami turystyki, które będą się odbywać podczas ich wizyt studyjnych do Małopolski. Warsztaty będą miały formę indywidualnych 10-minutowych rozmów stolikowych. Każdy z uczestników warsztatów będzie miał możliwość bezpośredniej rozmowy z każdym z uczestniczących w wizycie organizatorów - zgodnie z otrzymanym przed workshopem harmonogramem spotkań. W każdym z workshop'ów weźmie udział 6 krajowych organizatorów turystyki oraz 10 przedstawicieli branży małopolskiej.

29 WRZEŚNIA (WTOREK) 2020 R. ODBĘDĄ SIĘ W TARNOWIE WARSZTATY W SPOSÓB SZCZEGÓLNY POŚWIĘCONE OFERCIE TURYSTYCZNEJ ZIEMI TARNOWSKIEJ: TURYSTYCE AKTYWNEJ, ROWEROWEJ, ENOTURYSTYCE, RODZINNEJ, INDYWIDUALNEJ I GRUPOWEJ. Gorąco zachęcamy do rejestracji na te warsztaty oraz do przekazania naszego zaproszenia Państwa znajomym i partnerom działającym w branży turystycznej.

Rejestracja na te warsztaty: https://app.evenea.pl/event/tarnow-2909

Organizowane przez STEKTRA przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego wizyty studyjne i warsztaty mają na celu promocję walorów turystycznych Małopolski oraz budowanie relacji pomiędzy krajowymi organizatorami turystyki, a dostawcami usług turystycznych z Małopolski w celu włączenia bądź rozszerzenia oferty turystycznej z Małopolski w ich pakietach i systemach sprzedaży.

Zapraszamy także na warsztaty w innych terminach i miejscowościach Małopolski:

* 09-10-2020 NOWY TARG (turystyka rowerowa) [zapisy: https://app.evenea.pl/event/nt-0910]

* 13-10-2020 KRAKÓW [zapisy: https://app.evenea.pl/event/krakow-1310]

* 23-10-2020 SZCZAWNICA [zapisy: https://app.evenea.pl/event/szczawnica-2310]

* 27-10-2020 BIAŁKA TATRZAŃSKA (turystyka biznesowa) [zapisy: https://app.evenea.pl/event/bialka-2710]

* 06-11-2020 BIAŁKA TATRZAŃSKA (turystyka aktywna) [zapisy: https://app.evenea.pl/event/bialka-0611]
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).