Niedziela, 25 października 2020r. | Imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego

Ogłoszenia: LGD: Prośba o uczestnictwo w ankiecie

24 września, 2020

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejma prośbą o odpowiedź na pytania ankiety dotyczącej działalności Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała wśród Wnioskodawców. państwa opinie są dla nas cenną informacją i posłużą polepszeniu sposobów komunikacji miedzy Wnioskodawcami, a pracownikami biura LGD.

Ankieta znajduje się pod linkiem:

Dziękujemy za poświęcony czas i wypełnienie ankiety!

LGD Dunajec Biała

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.