Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa
Pokaż menu

Ogłoszenia: LGD: Nabory wniosków

15 października, 2020

Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała
działająca na terenie gmin: Ciężkowice, Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn
informuje o planowanych naborach wniosków na operacje
z zakresu:
Rozwijanie działalności gospodarczej w branży turystycznej oraz związanej z sektorem czasu wolnego. (Kwota dostępnych środków 100 000,00 zł. )

Podejmowanie działalności gospodarczej poza sektorem turystyki i czasu wolnego. ( Kwota dostępnych środków 200 000,00 zł. )

Podejmowanie działalności gospodarczej przez osoby z grup defaworyzowanych poza sektorem turystyki i czasu wolnego. ( Kwota dostępnych środków 50 000,00 zł. )

Rozwój działalności gospodarczej poza sektorem turystyki i czasu wolnego. ( Kwota dostępnych środków 200 000,00 zł.)

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące planowanych naborów są udzielane są w Biurze Lokalnej Grupy Działania Dunajec- Biała w Zakliczynie, ul. Browarki 7 lub pod nr tel 146653737.

 
Ponadto:
Przypominamy, że biuro LGD Dunajec-Biała  świadczy usługi bezpłatnego doradztwa. Doradztwo świadczone jest w siedzibie LGD Dunajec- Biała w Zakliczynie ul. Browarki 7, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 za wyjątkiem środy gdy doradztwo prowadzone jest w godzinach od 10:00 do 17:00.  
Aby skorzystać z doradztwa w Biurze LGD zaleca się uprzednie telefoniczne ustalenie terminu, gdyż prowadzone jest z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.
 Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).