Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona
Pokaż menu

Ogłoszenia: Komunikat dot. Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań NSP 2021

06 maja, 2021

Urząd Gminy w Ciężkowicach z związku z informacją od mieszkańców ostrzega przed podawaniem jakichkolwiek informacji przypadkowym osobom, które już teraz bezprawnie podszywają się pod rachmistrzów terenowych i dzwonią do naszych domów. Takie przypadki będą zgłaszane na policję. Prawdziwi rachmistrze wkroczą do akcji dopiero od 10 maja. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikiem Gminnego Biura Spisowego w Urzędzie Gminy w Ciężkowicach tel. 14 6285825 i zgłaszanie takich telefonów z próbą wyłudzenia informacji na posterunek policji.
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).