Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ciężkowicach

22 września, 2022
Nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ciężkowicach

Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach ogłosiła nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Ogłoszenie skierowane jest do dzieci i młodzieży, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze strażą pożarną.

Warto nadmienić, że w ciągu ostatniego roku drużyna męska MDP Ciężkowice dwukrotnie została mistrzem powiatu – raz w zawodach sportowo – pożarniczych, a raz w halowych zawodach sportowo – pożarniczych i reprezentowała powiat tarnowski w zawodach wojewódzkich!

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE – SOBOTA 1 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU

GODZINA 11.00

BUDYNEK REMIZY OSP CIĘŻKOWICE

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.