Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ciężkowicach

22 września, 2022
Nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ciężkowicach

Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach ogłosiła nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Ogłoszenie skierowane jest do dzieci i młodzieży, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze strażą pożarną.

Warto nadmienić, że w ciągu ostatniego roku drużyna męska MDP Ciężkowice dwukrotnie została mistrzem powiatu – raz w zawodach sportowo – pożarniczych, a raz w halowych zawodach sportowo – pożarniczych i reprezentowała powiat tarnowski w zawodach wojewódzkich!

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE – SOBOTA 1 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU

GODZINA 11.00

BUDYNEK REMIZY OSP CIĘŻKOWICE

 

 
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).