Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny

MODR: Wyzwania w integrowanej ochronie roślin związane z Zielonym Ładem

14 stycznia, 2022
MODR: Wyzwania w integrowanej ochronie roślin związane z Zielonym Ładem

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Webinarze „Wyzwania w integrowanej ochronie roślin związane z Zielonym Ładem”, którego Organizatorem jest Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Bezpłatny Webinar odbędzie się w dniu 24.01.2022 r. w godz. 9:00 – 12:00.

Szkolenie skierowane jest do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu agrotechniki wybranych roślin uprawnych. Kwalifikuje się ono do zaliczenia w ramach zadań realizowanych przez ARiMR. Wykładowcami są doświadczeni praktycy z tej dziedziny wiedzy rolniczej.

Zapisy na szkolenie: brzesko@modr.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 697 039 025, 14 66 301 83.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Organizatora: https://modr.pl/szkolenia

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.