Poniedziałek, 28 września 2020r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Komunikat

14 września, 2020

Szanowni Państwo
Na terenie Małopolski wzrosła liczba oszustw pod różnymi „legendami” na policjanta, wypadek drogowy, wyłudzenia kredytu w banku, ataku na nasze konta bankowe. Tarnowscy policjanci z niepokojem obserwują wzrost liczby tych przestępstw, których ofiarami padają ludzie starsi, a za swoje szczere intencje płacą utratą dorobku swojego życia.

 

Tarnowscy policjanci przypominają!
•    Policja nigdy nie prosi o wpłacenie jakiejkolwiek sumy pieniędzy na wskazane konta bankowe
•    Policja nigdy nie żąda haseł i danych potrzebnych do logowań bankowych. Tego nikt nie może żądać!
•    Każdą taką rozmowę należy jak najszybciej zakończyć rozłączając się!
•    Nidy też nie przekazujmy żadnych pieniędzy osobie nam nie znanej wskazanej w rozmowie telefonicznej.

Drogi Seniorze zanim przekażesz obcej osobie pieniądze, zachowaj spokój i sam sprawdź, czy takie zdarzenia miało miejsce. Zadzwoń do tej osoby lub jego rodziny i po prostu porozmawiaj.
 

Tarnowscy policjanci jeszcze raz apelują o ostrożność i rozwagę w kontaktach z nieznanymi osobami. O każdym takim przypadku należy powiadomić swoich znajomych, rodzinę oraz Policję!
 
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).