Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Kiermasz Wielkanocny w Ciężkowicach!

01 marca, 2024

Centrum Kultury Gminy Ciężkowice wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Ciężkowice zapraszają na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w sobotę - 16 marca 2024 roku na płycie Rynku w Ciężkowicach.

Na kiermaszu do nabycia:

- dekoracje i stroiki świąteczne

- palmy wielkanocne

- potrawy świąteczne

- rękodzieło i produkty regionalne

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.