Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Jastrzębia na nartach

01 maja, 2020

W niedzielę 4 marca na Stoku Narciarskim w Jastrzębi miały miejsce Zawody Narciarskie dla dzieci. Zawody na wyciągu odbywały się w 4 kategoriach wiekowych. Udział mogły brać dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Udział wzięło 38 zawodników. Zapisy prowadzone były wg następujących roczników: 

kat. pierwsza -  rocznik 2011 i młodsi: 1 miejsce Milena Galas, 2 miejsce Oliwia Galas, 3 miejsce Izabela Adamczyk. 
kat. druga - roczniki  2010-2009: 1 miejsce Wiktor Stanuch, 2 miejsce Emilia Cichowska, 3 miejsce Aleksandra Gomółka. 
kat. trzecia - roczniki 2008-2007: 1 miejsce Martyna Baran, 2 miejsce  Karol Osysko, 3 miejsce Daniel Bawołek .
kat. czwarta - roczniki 2006-2005: 1 miejsce Michał Gomółka, 2 miejsce Filip Gąciarz, 3 miejsce  Karol Golanowski
Nagrody to medale, pamiątkowe dyplomy i gadżety ufundowane przez firmę Decathlon, między innymi: kaski, czapki, odzież termoaktywna, kominy i  rękawiczki.
Jak każdego roku policjanci dbali o bezpieczeństwo młodych zawodników i wręczali każdemu  kodeks narciarza. Na wszystkich czekała darmowa gorąca herbata i ciasteczka . Można było także wypożyczyć i przetestować narty w namiocie firmy Decathlon. 
Wszystkich rozgrzewało słoneczko i muzyka w rytmie Dance . Nie można oczywiście nie wspomnieć w tym momencie o wspaniałych instruktorach, którzy przeprowadzili część techniczną zawodów. 
Tradycyjnie już współorganizatorem imprezy było Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, którego pracownicy na czele z panem dyrektorem dzielnie pomagali w sprawnym i bezpiecznym prowadzeniu imprezy. (B.K)
 
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).