Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Informacja o pracy Urzędu

04 grudnia, 2023
Szkoła w dawnym parku dworskim / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Szkoła w dawnym parku dworskim / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Informuje się, że w dniu

22 grudnia 2023 r. (piątek)

Urząd Gminy Ciężkowice

oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

będą nieczynne

W nagłych przypadkach z zakresu spraw Urzędu Stanu Cywilnego

prosimy o kontakt pod nr telefonu 512 552 432

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 650/2023 Burmistrza Gminy Ciężkowice z dnia 2 stycznia 2023 r.Zarządzeniem Nr 1/12/2023 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciężkowicach z dnia 4 grudnia 2023 r.Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Ciężkowicach w roku 2023,dzień 22 grudnia 2023 r. (piątek) ustalony został dniem wolnym od pracy w zamian za przypadające w sobotę 11 listopada 2023 r. Narodowe Święto Niepodległości.

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.