Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Informacja o czwartym naborze wniosków do SIM Małopolska

15 grudnia, 2023
Informacja o czwartym naborze wniosków do SIM Małopolska

Burmistrz Gminy Ciężkowice ogłasza czwarty nabór wniosków dotyczących zawarcia umowy najmu lokali mieszkalnych znajdujących się w planowanym budynku zlokalizowanym w Ciężkowicach wybudowanym w ramach inwestycji realizowanej przez społeczną inicjatywę mieszkaniową SIM Małopolska sp. z o.o. 

Szczegóły naboru dostępne są na Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Ciężkowice

https://bip.malopolska.pl/ugciezkowice,a,2377866,ogloszenie-burmistrza-gminy-ciezkowice-o-czwartym-naborze-wnioskow-dotyczacych-zawarcia-umowy-najmu-.html
Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).