Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Informacja naborach w LGD Dunajec-Biała

01 kwietnia, 2021

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała
działająca na terenie gmin: Ciężkowice, Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn
informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje
w następujących zakresach:

Wnioski o przyznanie pomocy należy składać  osobiście albo przez pełnomocnika albo przez osobę upoważnioną bezpośrednio w Biurze  Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała  (ul. Browarki 7, 32-840 Zakliczyn) w terminie  od 06.04.2021 r. do 20.04.2021 r.
w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. od 7:45 do 15:45,
a w środy od 10:00 do 18:00.

Termin składania wniosków upływa dnia 20.04.2021 r. o godz. 14:00

Wszelkie  niezbędne informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej www.dunajecbiala.pl oraz udzielane są w Biurze Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała lub  pod numerem  tel. 14 665 37 37 w godzinach pracy Biura.

Ponadto informujemy, iż każdy Wnioskodawca może skorzystać z bezpłatnego doradztwa. Zaleca się uprzednie telefoniczne ustalenie terminu doradztwa, z uwagi na zachowanie wszelkich ostrożności sanitarnych.

WYKORZYSTAJ SZANSĘ!
ZŁÓŻ WNIOSEK!

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - PROW 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.