Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Ferie zimowe w Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice

13 stycznia, 2022

Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice zaprasza do uczestnictwa w zajęciach organizowanych w czasie Ferii Zimowych.

Zajęcia plastyczne, taneczne, dni gier planszowych, turnieje tenisa stołowego oraz nowość – warsztaty plecionkarskie. Wszystkie wydarzenia prowadzone będą w pełnym reżimie sanitarnym - maseczki, dystans, ograniczona ilość miejsc.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania zajęć w przypadku wprowadzenia obostrzeń sanitarnych dot. organizacji spotkań, warsztatów etc.

*Zwiedzanie Rezerwatu „Skamieniałe Miasto” – start przy głównej bramie do rezerwatu (parking ul. Krynicka)

*Warsztaty plecionkarskie – zapisy pod nr tel. 14 65 10 032, liczba miejsc ograniczona (max. 10 os. w wieku 8 -14 lat)

Gmina Ciężkowice
Ciężkowice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.